کی روش: 2 امتیاز را خودمان آتش زدیم

نویسنده : ایوب حسینی چهارشنبه 1390/06/16 11:46  •   


کی روش: 2 امتیاز را خودمان آتش زدیم

کی روش: 2 امتیاز را خودمان آتش زدیم


کارلوس کروش از اینکه تیمش قطر را نبرده بود ، حسابی شاکی بود.

کارلوس کروش در پایان بازی ایران و قطر خیلی سعی کرد در کنفرانس مطبوعاتی عصبانیتش از کریم انصاری فرد را بروز ندهد اما از نوع صحبت کردنش کاملا مشخص بود که برای از دست رفتن 2 امتیاز این بازی چقدر عصبانی است.
 
 
 
او در ابتدا گفت: ما به دلیل اشتباهات خودمان این 2 امتیاز را از دست دادیم. وقتی موقعیت‌های مسلم گلزنی را از دست می‌دهیم، قانون فوتبال می‌گوید که باید گل بخوریم و ما گل خوردیم. ما این 2 امتیاز را خودمان از دست دادیم. با این حال از کار بچه‌ها راضی هستم چون آنها کار خودشان را انجام دادند و این اشتباه من بود که 2 امتیاز را دست ما برد.
 
 
 
خبرنگار خبر ورزشی در این لحظه پرسید از نتیجه تا چه اندازه راضی هستید که گفت: اگر تیم نبرد تقصیر من بود. توپ‌های ما اگر تبدیل به گل می‌شد الان یک برد پرگل برای ما به دست آمده بود اما به هر حال نتیجه مساوی شد و من باید از این نتیجه راضی باشم ضمن آنکه ما در خانه حریف بودیم.
 
 
 
خبرنگار قطری از کروش پرسید فکر نمی‌کنید با بیرون بردن کریمی اختیار بازی را به ما دادید؟ که کروش گفت:« کریمی زحمت خودش را کشیده بود و تیم نیاز به خون تازه داشت. من مجیدی را فرستادم تا تیم ریتم تهاجمی‌تری به خودش بگیرد واو هم وظیفه خودش را به خوبی انجام داد چون ما در حمله آهنگ بهتری پیدا کردیم.
 
 
 
خبرنگار قطری به کروش گفت شما دیروز با اطمینان از برد تیمتان می‌گفتید پس آن برد کجاست؟ که کروش گفت:« سرمربی تیم شما هم قبل از بازی با بحرین در بازی اول با اطمینان از برد صحبت می‌کرد پس آن برد کجاست؟ من وظیفه دارم از نظر حرفه‌ای تیمم را با این حرفها آماده یک بازی خوب بکنم و به تیم روحیه بدهم وکار خودم را خوب بلدم.»


آخرین ویرایش: - -


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات