جزئیات فروش بنزین 400 و 700 تومانی؛ بنزین همچنان 3 نرخی است

نویسنده : ایوب حسینی چهارشنبه 1390/06/16 12:17  •   


راسخون : مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از فروش روزانه 43 میلیون لیتر بنزین با نرخ 400 تومان در سال جاری خبر داد و گفت: هنوز بنزین 100 تومانی در برخی كارتهای سوخت وجود دارد بنابراین بنزین همچنان سه نرخی است.

جلیل سالاری با اشاره به میزان فروش بنزین در نرخ های مختلف گفت: در حال حاضر حجم کمی از بنزین صد تومانی در کارت های سوخت باقی مانده است که این رقم نیز بخشی در کارت موتور سیکلت ها و بخشی نیز در خودروهای شخصی است که انتظار می رود با حجم مصرفی که صورت می گیرد قبل از آغاز فصل سرما این میزان بنزین به اتمام برسد و تنها بنزین با دو نرخ 400 تومان و 700 تومان عرضه شود.

مدیر عامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ادامه داد: از ابتدای سال جاری تا کنون به طور میانگین روزانه 43 میلیون لیتر بنزین با نرخ 400 تومان فروش رفته است.

این مقام مسئول تصریح کرد: میزان فروش بنزین با نرخ 700 تومان نیز از ایتدای سال جاری تا کنون حدود 10 میلیون لیتر به طور متوسط در هر روز بوده است.

سالاری خاطرنشان کرد: با اتمام ماه مبارک رمضان انتظار می رود حجم سفرهای برون شهری افزایش یافته و به همین دلیل میزان مصرف بنزین در روزهای پایانی تابستان قبل از بازگشایی مدارس افزایش یابد.آخرین ویرایش: - -


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic