انجمن ریاضی ایران تشکیل شد

نویسنده : محمد شاطریان چهارشنبه 1390/06/16 13:55  •    ارسال شده در: علم وفناوری

خبرگزاری فارس: انجمن ریاضی ایران تشکیل شد

به گزارش خبرگزاری فارس از رفسنجان، صبح امروز در حاشیه همایش بین‌المللی ریاضی با حضور نماینده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و 125 نفر از اعضای انجمن ریاضی ایران، جلسه مجمع عمومی انجمن ریاضی ایران به ریاست قاسمی برگزار شد.
در این جلسه با رأی‌گیری اعضا، شریف از دانشگاه شیراز و رضایی از دانشگاه مازندران به عنوان ناظران و متین‌فر به عنوان منشی جلسه انتخاب شدند و برای تعیین بازرس دوره آینده و کمیته انتخابات به رأی‌‌گیری از اعضای انجمن ریاضی ایران پرداختند.
ممقانی خزانه‌دار دور گذشته این انجمن با ارائه عملکرد مالی به اثر‌گذاری سایت کنفرانس برای دوره آینده در راستای آشنایی اعضا و هیئت علمی دانشگاه‌ها برای آشنایی بهتر تأکید کرد.
همچنین انتخاب بازرس دوره آینده کنفرانس ریاضی ایران که از مهرماه 90 تا مهرماه 91 انجام وظیفه می‌کند از میان دو کاندیدای پیشنهادی در نهایت نظری با کسب دو برابر آرا نسبت به طباطبایی به عنوان بازرس دوره آینده انتخاب شد.
در ادامه جلسه مجمع عمومی انجمن ریاضی ایران از میان 11 کاندیدای پیشنهادی اعضا برای کمیته انتخابات تعداد پنج نفر را با کسب بیشترین آرا عضو کمیته انتخابی این مجمع کرد که احمد صفاپور دبیر اجرایی کنفرانس 42 از دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان به همراه رشید زارع، جاهدی، رفیع‌پور و مالک به عنوان پنج عضو انتخابی معرفی شدند.
در پایان، ارائه گزارش مالی این انجمن به تصویب اعضا رسید.آخرین ویرایش: - -


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic