سپاه اقتدار ایران را نشان داد

نویسنده : محمد شاطریان چهارشنبه 1390/06/16 13:58  •    ارسال شده در: امنیتی و دفاعی

خبرگزاری فارس: سپاه اقتدار ایران را نشان داد

محمدحسین نژادفلاح امروز در  در ساوجبلاغ اظهار داشت: با پیروزی انقلاب شكوهمند اسلامی، فریب‌خوردگان داخلی و گروه‌های ضد ایرانی مستقر در كشورهای همسایه مورد حمایت جدی غربی‌ها قرار گرفتند.

وی افزود: گروهك‌های فوق با استفاده از تسهیلات و حمایت‌ غرب به ویژه آمریكا و رژیم صهیونیستی هر از گاهی تحركاتی علیه منافع ملت ایران انجام داده و دست به اقدامات تروریستی می‌زدند.
این مسئول با تاكید بر اینكه ملت ایران همواره در مقابل دشمنان داخلی و خارجی برای حفظ نظام اسلامی ایستادگی كرده است، گفت: در سال‌های نخستین انقلاب گروهك تروریستی منافقین دست به اسلحه برده و هزاران نفر از هموطنان ما را به شهادت رساندند.
نژادفلاح افزود: اما شهادت این عزیزان به ویژه رجایی، باهنر، مطهری و بالاخره شهید مظلوم بهشتی ملت ایران در راهی كه انتخاب كرده بود، مصمم‌تر كرد و امروز با استحكام پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی شاهد به ثمر نشستن تلاش‌ها و مبارزات روزهای صدر انقلاب هستیم.
وی در ادامه سخنان خود به تحركات گروهك تروریستی پژاك در مرزهای غربی كشورمان اشاره كرد و گفت: این افراد فریب‌خورده با اغفال چند نوجوان و دریافت پول، اسلحه و مهمات از حامیان غربی‌ خود دچار توهم و خود بزرگ‌بینی شده بودند.
نماینده مردم ساوجبلاغ و نظرآباد در خانه ملت با بیان اینكه تروریست‌هایی چون گروهك پژاك هیچ تهدیدی برای ایران اسلامی و ملت ما محسوب نمی‌گردند، افزود: به همین دلیل رزمندگان سپاه اسلام در ابتدا به پژاك فرصت یك ماهه داده و امیدوار بودند سران آنها بر سر عقل آمده و دست از تحركات خود بردارند.
نژاد فلاح خاطرنشان كرد: اما زمانی كه رزمندگان و مرزبانان ما متوجه شد اعضای این گروهك متنبه نمی‌شوند، گوشه‌ای از اقتدار و صلابت  ایران اسلامی را به نمایش گذاشتند.
وی تاكید كرد: گروهك‌های كوچكی چون پژاك هیچگاه برای ملت مقتدر و صاحب اندیشه‌ای ایران تهدیدی به شمار نمی‌آیند و عملیات اخیر كه منجر به نابودی و سرافكندگی آنها شد، در حقیقت هشداری جدی و قاطع به حامیان غربی پژاك بود.
نژادفلاح در پایان اظهار امیدواری كرد: دشمنان اسلام و انقلاب از سرنوشت تروریست‌ها عبرت گرفته و دست از توطئه علیه ملت ایران بردارند.


آخرین ویرایش: - -


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic