قلعه نویی: تیمی كه 3 گل می‌زند ضد فوتبال بازی نمی‌كند

نویسنده : ایوب حسینی شنبه 1390/06/19 11:20  •    ارسال شده در: اخبار ورزشی


راسخون : سرمربی تیم فوتبال تراكتورسازی تبریز گفت: وقتی در خانه استقلال سه گل به ثمر می رسانیم به این معنی است كه ضد فوتبال بازی نكرده ایم.
 

 به گزارش راسخون به نقل از فارس، امیر قلعه نویی پس از برتری 3 بر 2 تراكتور سازی مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی عنوان كرد. 2 تیم بازی خوبی ارائه كردند و به نظر من برنده اصلی هواداران بودند. با توجه به اینكه در تراكتورسازی مسئولیت دارم این برد را به هواداران خودمان تبریك می‌گویم و دستشان را می‌بوسم. 

وی ادامه داد: دیداری كه 5 گل داشته باشد و موقعیت‌های فراوانی در آن خلق شود از نظر كیفی خوب است. ما روی نقاط ضعف و قوت استقلال كار كردیم كه اجازه دهید با توجه به اینكه آنها هفته آینده با پرسپولیس بازی دارند و ما نیز مسابقه داریم آنها را بیان نكنم. 
 
قلعه نویی تصریح كرد: گل‌هایی كه خوردیم روی اشتباه فردی بود. به ویژه گل دوم كه در آن لحظات با اینكه سوار بازی بودیم روی اشتباهات بچه گانه گل خوردیم و با تغییراتی كه دادیم موفق شدیم. 
 
سرمربی تراكتور سازی در مورد شانس قهرمانی این تیم گفت: با یك برد به هیچ‌كس جام نمی دهند. تازه كار سخت ما آغاز شده است و فردا باید بیشتر تلاش كنیم. 
 
قلعه نویی در پاسخ به خبرنگاری كه گفت: خیلی‌ها می‌گفتند تراكتورسازی شخصیت قهرمانی ندارد، اظهار داشت: این حرف شما به طرفداران تیم ما و مردم استان آذربایجان شرقی بر می‌خورد. من این‌گونه می‌گویم كه شاید می‌گفتند قابلیت قهرمانی ندارد نه شخصیت قهرمانی. تراكتور سازی پشتوانه خوب مردمی دارد.

وی گفت: 50 درصد تغییرات داشتیم و باید هماهنگ تر شویم و نگرش بازیكنان نیز بهتر شود، با این حال با یك برد در باره قهرمانی حرف نمی‌زنم. 
 
قلعه نویی در پاسخ به سؤال خبرنگاری كه درباره نحوه برخورد باشگاه استقلال و مسئولان باهواداران تبریزی سؤال پرسیده بود، گفت: من درباره مستطیل سبز صحبت می‌كنم اما باید بدانم تماشاگران تراكتور سازی استثنایی هستند. ما در این بازی احساس غربت نكردیم. 
 
سرمربی تراكتور سازی در مورد اینكه تماشاگران استقلال او را به ضد فوتبال متهم كردند تاكید كرد: مشخص است وقتی كه 3 گل می‌زنیم دیگر ضد فوتبال بازی نكرده‌ایم. به هر حال وقتی كه تیمی می‌بازد از این صحبت‌ها مطرح می‌شود ولی از نظر من اشكالی ندارد. من عادت ندارم این گونه بازی كنم. حاج صفی مصدوم شد و ما مجبور شدیم تعویض كنیم پس وقت تلف نكردیم. 
 
قلعه نویی درپاسخ به خبرنگار فارس درباره اینكه هواداران استقلال علیه او و سیاوش اكبرپور شعار دادند، عنوان كرد: من تمركزم روی مسابقه است ولی باید طرفداران را دوست داشته باشیم. همین كه جوان‌های ما می‌آیند و 7 و 8 ساعت از وقت‌شان را در ورزشگاه سپری می‌كنند خوب است. شما سری به پارك‌ها بزنید و ببینید چه خبر است. من از هواداران استقلال دلگیر نیستم؛ اما به آنها توصیه می‌كنم به كسی فحش ناموسی ندهند. این رفتار زیاد خوب نبود. 
 
قلعه نویی در پایان گفت: در نیم فصل دوم عیار تیم‌ها بیشتر مشخص می‌شود و من اكنون از قهرمانی حرف نمی‌زنم هرچند كه با پتانسیلی كه داریم می‌توانیم به آینده امیدوار باشیم.آخرین ویرایش: - -


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic