علی دایی:مردم مرا ببخشند

نویسنده : ایوب حسینی شنبه 1390/06/19 23:36  •    ارسال شده در: اخبار ورزشیعلی دایی:مردم مرا ببخشند

علی دایی:مردم مرا ببخشند

با توجه به حواشی و درگیری پایان ناپذیری مستطیل سبز علی دایی سرمربی تیم راه آهن و اسطوره تمام نشدنی فوتبال کشور در مصاحبه ای طالب بخشش مردم شد.

با توجه به حواشی و درگیری پایان ناپذیری مستطیل سبز علی دایی سرمربی تیم راه آهن و اسطوره تمام نشدنی فوتبال کشور در مصاحبه اختصاصی با باشگاه خبرنگاران، طالب بخشش مردم شد.

سرمربی تیم راه آهن  گفت:من از هیچ شخصی حقیقی کینه و ناراحتی به دل ندارم و از تمام مردم ایران تقاضا دارم بابت دلخوری های پیش آمده مرا ببخشند.

علی دایی اسطوره فوتبال ایران در پاسخ به شکایت های وی از چندین مسئول و مقام ذیربط افزود: مسائل و مشکلات پیش آمده من با اهالی فوتبال مربوط به اشخاص حقوقی و مسئول مربوط به حق و حقوقم در این دوران بوده ولی از هیچ شخصی کینه ای به دل ندارم و امید است مردم کشورم ایران هم مرا بابت دلخوری های نه چندان مطلوب ببخشند و تمام آنها را فراموش کنند.

**تماشای یک بازی خوب را به مردم ایران پیشنهاد می کنم

وی در ادامه با اشاره به وضعیت خوب تیم راه آهن بیان کرد: در حال حاضر در شروع کار لیگ یازدهم هستیم و پیش بینی و یا قول های قهرمانی و کسب سهمیه های آسیایی زود است اما با توجه به آمادگی بدنی بازیکنان لیگ و همچنین انگیزه بالایی که در تیم می بینم ، تماشای یک بازی خوب را به تمامی هواداران پیشنهاد می کنم.

 دایی خاطرنشان کرد: رسیدن به موفقیت های بزرگ پیش گرفتن از رقبای قوی لیگ برتر نیاز به پشتکاری بالا دارد که برای تیم راه آهن دور از ذهن نیست و امیدوارم کی روش سرمربی تیم ملی ایران نیز گوشه چشمی به بازیکنان مستعد تیم راه آهن داشته باشد.آخرین ویرایش: - -


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات