فاروق: اسامه بن لادن زنده است!

نویسنده : ایوب حسینی جمعه 1390/06/25 02:55  •   


راسخون : عامل بمب گذاری نافرجام کریسمس 2009 در هواپیمای عازم دیترویت آمریکا مدعی شد اسامه بن لادن رهبر القاعده همچنان زنده است.

"عمر فاروق عبدالمطلب" جوان نیجریه ای الاصل دو سال پس از تلاشش برای انفجار بمبمی در یک هواپیمای عازم آمریکا در دادگاهی در دیترویت محاکمه شد.
این جوان 24 ساله روز گذشته پس از حضور در جلسه دادگاه ادعای دولت آمریکا درباره مرگ "اسامه بن لادن" را دروغین خواند و از زنده بودن وی خبر داد. نخستین دادگاه عبدالمطلب در حالی برگزار شد که وی اقدام خود را مقدس خواند. وی در طول جلسه رسیدگی به اتهاماتش با اقداماتی مانند بلند نشدن در زمان ورود قاضی به دادگاه و گذاشتن پا روی میز، این دادگاه را به سخره گرفت.
 

 
در ابتدای این جلسه نیز دادگاه درخواست متهم برای موکول کردن جلسه دادرسی به اواسط ماه اکتبر را رد کرد. دادگاه با وجود خواسته عبدالمطلب، دفاع از وی را بر عهده یک وکیل تسخیری گذاشته است.
 

 
گفتنی است عمر فاروق عبدالمطلب اوایل دی ماه 1388 به اتهام تلاش برای منفجر کردن هواپیمای مسافری خط هوایی آمستردام به دیترویت با 289 سرنشین بازداشت شد و در پی آن شبکه تروریستی القاعده با انتشار بیانیه ای مسئولیت این بمبگذاری نافرجام را بر عهده گرفت.آخرین ویرایش: - -


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات