تبلیغات
پایگاه خبری راسخون - مطالب خرداد 1390

جزییات استخدام 4900 نفری در شركتهای نفتی

نویسنده : محمد شاطریان دوشنبه 1390/03/30 21:46  •   

مدیر توسعه منابع انسانی شركت ملی نفت ایران، سهمیه بندی در نظر گرفته شده برای استخدام نیروی انسانی در شركت های تابعه شركت ملی نفت ایران را اعلام كرد.
 
به گزارش فارس به نقل از شركت ملی نفت ایران، عباس خنیفر؛ مدیر توسعه منابع انسانی شركت ملی نفت ایران با اعلام این مطلب كه مجوز جذب 4907 نفر نیروی انسانی در شركت ملی نفت ایران صادر شده است، به تشریح جزییات استخدام نیروی انسانی در شركت های تابعه شركت ملی نفت ایران پرداخت.
 
وی گفت: بنابر سهمیه شركت ملی نفت ایران برای استخدام نیروی انسانی در شركت های تابعه قرار شد كه 736 نفر در شركت نفت فلات قاره ایران، 375 نفر در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، 816 نفر در شركت ملی حفاری ایران، 1422 نفر در شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب، 838 نفر در شركت نفت و گاز پارس، 457 نفر در شركت نفت مناطق مركزی ایران، 164 نفر در شركت پایانه های نفتی ایران و 99 نفر در شركت بهره برداری نفت و گاز اروندان جذب شوند.
 
خنیفر با اعلام این مطلب كه كمینه مدرك تحصیلی در نظر گرفته شده برای نیروهای تازه استخدام كاردانی خواهد بود، افزود: كسب مجوز استخدام فارغ التحصیلان برتر دانشگاه آزاد نیز در سال جاری محقق شد كه گام مثبتی در جهت افزایش بهره وری در صنعت نفت به شمار می رود.
 
خنیفر همچنین از جذب 121 نفر از فارغ التحصیلان مقاطع كارشناسی ارشد و دكترا در شركت ملی نفت ایران خبر داد و افزود: جذب فارغ التحصیلان ممتاز از طریق مصاحبه ای كه در بهمن و اسفند سال گذشته انجام شد، صورت گرفته است و این روال در اردیبهشت ماه نیز ادامه پیدا كرد كه بنابر آن 434 نفر از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاهی در این دو مقطع شناسایی و جهت طی مراحل گزینش، معرفی شده اند.
 
توقف طرح جذب فارغ التحصیلان ممتاز لیسانس بدون آزمون
 
مدیر توسعه منابع انسانی شركت ملی نفت ایران درباره آخرین مصوبات جذب نیروی انسانی نیز گفت: جذب و استخدام فارغ التحصیلان ممتاز در مقطع لیسانس بدون آزمون منتفی شده است و قرار است تمامی فارغ التحصیلان این مقطع از طریق آزمون گزینش شوند.
 
وی ادامه داد: در صورت قبولی فارغ التحصیلان ممتاز این مقطع در آزمون كتبی و شفاهی، مزایای مخصوص ممتازین برای این نیروها اعمال خواهد شد.
 
خنیفر همچنین گفت: مصوبه دیگر هیات مدیره شركت ملی نفت ایران در خصوص گزینش نیروی انسانی شامل استخدام قطعی نیروهایی است كه مراحل گزینش آن ها بیشتر از سه ماه به طول بینجامد.
 
وی توضیح داد: گزینش باید در مدت یك ماه نتایج حاصل از بررسی جذب نیرو را اعلام بكند، پس از آن استفاده از خدمات نیروی انسانی مورد نظر در شركت ملی نفت ایران صورت گرفته و در صورتی كه پس از سه ماه از سوی گزینشی پاسخی دریافت نشود، جذب و استخدام نیرو قطعی خواهد بود.

آخرین ویرایش: - -

می گفتند «چمران» جاسوس آمریكاست!

نویسنده : محمد شاطریان دوشنبه 1390/03/30 21:44  •   

قطعا سخن گفتن درباره مردی بزرگ که همه هستی خویش را صرف تبلیغ اسلام و دفاع از هستی این آب و خاک کرد، از توان ما بیرون است، اما بی گمان، یادآوری ابعاد گوناگون شخصیت او می تواند در الگوسازی برای نسلی که دلش برای سرفرازی دین و سرزمینش می تپد، موثر باشد.

به امید تداوم راه آن سردار عشق و خلوص، در سالروز پر کشیدن و آرمیدنش در جوار الهی، سی خاطره از وی، به انگیزه سی امین سال شهادتش تقدیم حضور می شود:

ادامه مطلب
آخرین ویرایش: - -

فناوری جدید برای تبدیل گرما به سرما و برق

نویسنده : محمد شاطریان دوشنبه 1390/03/30 21:43  •   


 
به نقل از سی نت، این اختراع باعث صرفه جویی قابل ملاحظه در تامین انرژی بسیاری از وسایل الكترونیك و كاهش مصرف آنها خواهد شد.
ادامه مطلب
آخرین ویرایش: - -

شیوه برنامه‌نویسی جدید برای زبان "C++ "

نویسنده : محمد شاطریان دوشنبه 1390/03/30 21:43  •   


 
به نقل از آی تی ورلد، با این كار می توان از این زبان برای برنامه نویسی فرایندهای رایانه ای قابل اجرا به طور همزمان كمك گرفت و سرعت اجرای برنامه ها و نرم افزارهای مختلف در آن واحد را به میزان چشمگیری افزایش داد.
ادامه مطلب
آخرین ویرایش: - -

عاملان حمله به روحانی تهرانی شناسایی شدند

نویسنده : محمد شاطریان دوشنبه 1390/03/30 21:39  •   -------------------------------
  سردار احمدرضا رادان در نشست خبری روز سه ‌شنبه در جمع خبرنگاران در مورد حمله اراذل و اوباش به یك روحانی در خیابان شریعتی تهران اظهار داشت: دو خانمی كه در محل حادثه حضور داشتند به علت پوشش نامناسب مورد حمله اراذل و اوباش قرار گرفتند كه این دو خانم در حال حاضر در اختیار پلیس هستند.
ادامه مطلب
آخرین ویرایش: - -

«حجاب» بدون «چادر» فكر غلطی است

نویسنده : محمد شاطریان دوشنبه 1390/03/30 21:37  •   


 
رهبر معظم انقلاب اسلامی، چیزی قریب به بیست سال پیش در چهارم دی ماه 1370 در دیدار اعضای شورای فرهنگی اجتماعی زنان، سخنانی را در زمینه حجاب و خصوصا استفاده از چادر ایراد فرمودند كه بخش‌هایی از آن چنین است:
ادامه مطلب
آخرین ویرایش: - -

لس‌آنجلس تایمز: اعتراضات در اروپا به شهرهای آمریكا می‌رسد

نویسنده : محمد شاطریان دوشنبه 1390/03/30 21:33  •   


 
روزنامه "لس‌آنجلس‌‌تایمز " در گزارشی با عنوان "آیا آمریكا نیز باید برای شورش‌هایی با الگوی اروپایی آماده شود؟ " نظرات برخی تحلیلگران سیاسی در آمریكا و خوانندگان خود را درباره احتمال گسترش اعتراضات در اروپا به كشور آمریكا منتشر كرد.
ادامه مطلب
آخرین ویرایش: - -

روایتی از عروسی پسر دوم احمدی نژاد

نویسنده : محمد شاطریان دوشنبه 1390/03/30 21:32  •   


ادامه مطلب
آخرین ویرایش: - -

8 دلیل پشت پرده برای انتصاب ملک زاده در وزارت خارجه

نویسنده : محمد شاطریان دوشنبه 1390/03/30 21:29  •   


ادامه مطلب
آخرین ویرایش: - -

تركمنستان هدف بعدی نفوذ فرهنگی تركیه در منطقه است

نویسنده : محمد شاطریان دوشنبه 1390/03/30 21:20  •   


ادامه مطلب
آخرین ویرایش: دوشنبه 1390/03/30 21:22

بی‌بی‌سی زندگی پیامبر اسلام را به تصویر می‌كشد

نویسنده : محمد شاطریان دوشنبه 1390/03/30 21:17  •   به نقل از روزنامه ایندیپندنت، در این مجموعه 3 قسمتی قرار است رخداد‌هایی از زندگی پیامبر شامل مهاجرت به مدینه،‌ تشكیل اولین دولت و قانون اساسی اسلامی، بررسی میراث پیامبر و تاثیرات وارده بر دین اسلام پس از وی مورد بررسی قرار دهد.
ادامه مطلب
آخرین ویرایش: - -

ناتو به كشتار غیرنظامیان در حمله به لیبی اعتراف كرد

نویسنده : محمد شاطریان دوشنبه 1390/03/30 21:16  •   


  به نقل از پایگاه خبری ناتو، سازمان پیمان آتلانتیك شمالی (ناتو) در بیانیه‌ای اعلام كرد: در حملات هوایی اخیر در طرابلس، یك سایت موشكی نظامی هدف بود، اما به نظر می‌رسد كه یك بمب به هدف مدنظر اصابت نكرد و این حادثه تلفات غیرنظامی بر جای گذاشت.
ادامه مطلب
آخرین ویرایش: دوشنبه 1390/03/30 21:27


تعداد کل صفحات ( 12 ) 1 2 3 4 5 6 7 ...